Gokarty

45
osoba
8 min jazdy - 45 zł| kominiarka - 10 zł

Szukasz idealnego pomysłu na wieczór kawalerski, imprezę integracyjną lub urodzinową? Świetnie trafiłeś. Gokarty to atrakcja, która z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom “męskich” wypadów, ale nie tylko – również kobiety lubią dreszczyk rywalizacji i adrenaliny. Przejażdżka na torze gokartowym to także świetna sposobność na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Gokarty – integracja na najwyższym poziomie

Karting, czyli Kart Racing, to nic innego jak wyścigi gokartów na specjalnie przygotowanych torach. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy – bez względu na wiek czy płeć. Jedyne wymagania to co najmniej 130 cm wzrostu. Sportowa rywalizacja w duchu fair play to coś, co przyciąga każdego fana mocnych wrażeń i emocji. Gokarty to świetny pomysł na spotkanie integracyjne, team-building, rozpoczęcie imprezy urodzinowej, wieczoru kawalerskiego lub… panieńskiego. W każdym z tych przypadków zabawa będzie z pewnością znakomita.

Obsługa gokarta jest bardzo prosta. Do dyspozycji kierowcy są tylko pedały gazu i hamulca oraz kierownica. Nie trzeba w nich zmieniać biegów, co zdecydowanie ułatwia ich prowadzenie nawet najmłodszym uczestnikom.

Gokarty na Mazurach

W naszej ofercie posiadamy profesjonalny tor kartingowy, który mieści w Mrągowie, na terenie Mrongoville – w samym sercu Mazur. Posiadamy urządzenia do pomiaru czasu, co umożliwia prowadzenia rzetelnej klasyfikacji kierowców, dzięki której na koniec zawodów możemy wyłonić zwycięzcę. Nasz tor składa się z kilku wymagających zakrętów, co sprawia, że jego przejechanie nie jest żmudne i monotonne. Wręcz przeciwnie – tor wymaga od kierowców pełnego skupienia i precyzji.

Jak się przygotować na gokarty?

Obsługa pedałów gazu i hamulca wymaga wygodnych, sportowych butów. Nasz ubiór powinien składać się z ubrań, które nie będą krępować naszych ruchów podczas prowadzenia gokartu. Obowiązkowym wyposażeniem jest kask oraz kominiarka, którą można przynieść samemu lub nabyć u nas na miejscu. Ponadto osoby z długimi włosami powinny je upiąć lub schować za ubraniem.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach