Łucznicy

450
grupa / 1 h
dwie drużyny| max 6 osób w drużynie

Walki Łuczników to nowość na polskim rynku. Gra powstała w Stanach Zjednoczonych w 2011 r., lecz w naszym kraju jest popularna dopiero od jakiegoś czasu i wzbudza coraz większe zainteresowanie. Jej zasady są bardzo proste, co sprawia, że jest to gra przeznaczona zarówno dla starszych, jak i młodszych osób szukających wrażeń.

Walki Łuczników – podstawowe zasady gry

W Archery Tag zawodnicy podzieleni są na dwie drużyny. Każda z nich składa się maksymalnie z 6 łuczników, których zadaniem jest wyeliminowanie przeciwników. Zawodnik, który zostanie trafiony strzałą, schodzi z placu gry. Gra jest o tyle utrudniona, że na terenie rozgrywki ustawione są tarcze (posiadają one 5 otworów, które w momencie gry są zamknięte, a wybijając najmniejszy, zapewniasz swojemu teamowi zwycięstwo).

Ponadto na pobojowisku znajdują się dmuchane przeszkody, za którymi można się schować. W wytyczonej bezpiecznej strefie ukryte są natomiast strzały, które zawodnicy muszą zdobyć, by móc rozpocząć strzelaninę. Co ważne, z bezpiecznej strefy nie można strzelać do rywali.

Postrzelony zawodnik może wrócić do gry w momencie, gdy ktoś z Twojego zespołu złapie strzałę przeciwnika lub wybije jeden z większych otworów na tarczy.

Walki Łuczników – rywalizacja, integracja i niezapomniane przeżycia

Gra „Walki Łuczników” cechuje się wysoką dynamiką oraz intensywnością. By móc w niej skutecznie rywalizować o zwycięstwo, potrzebny będzie zgrany team. To idealna zabawa dla firm, które poszukują ciekawych rozgrywek na integrację zespołu, ponieważ na polu bitewnym zawodnik musi liczyć na wsparcie swoich kolegów, wiedząc, że samemu niewiele zdziała. Ponadto gra świetnie sprawdzi się na wieczorach kawalerskich oraz panieńskich.

„Walki Łuczników” to ciekawa alternatywa dla klasycznego paintballa. Za tą wersją rywalizacji przemawiają takie atuty, jak: nieskończona ilość strzałów, nieodczuwalny ból po trafieniu czy większe bezpieczeństwo (zakładamy maskę na głowę i ewentualnie ochraniacz przedramienia). Co ważne, grać można niemalże wszędzie i to niezależnie od pogody – na boiskach, terenach zewnętrznych czy salach gimnastycznych.

Archery Tag to także gra dla miłośników starożytności, którzy zawsze marzyli o strzelaniu z łuku.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach