Oferta atrakcji na Mazurach dla szkół

Oferta dla szkół

Organizacja dla grup szkolnych

Wielu nauczycieli czy opiekunów zastanawia się gdzie spędzić dzień integracyjny z klasą, gdzie pojechać na wycieczkę szkolną, jak urozmaicić kilkudniowy pobyt na kolonii? My przychodzimy z pomocą w organizacji i przedstawimy pomysł na wycieczkę.

W naszej ofercie znajdziecie ciekawe i kreatywne atrakcje dla uczniów. Gry i zabawy, takie jak gokarty, paintball, laser tag, archery tag, podchody czy byk rodeo to doskonała okazja, aby poczuć emocje związane z rywalizacją i ruchem. Oferowane przez nas zabawy team building to nic innego jak integracja grupy gdzie jej uczestnicy poznają swoje słabe i mocne strony, poznają się wzajemnie oraz uczą pracy w zespole.

Macie do wyboru kilka opcji pobytu u nas. Wycieczki szkolne, wycieczki klasowe mogą skorzystać z kilkugodzinnego pobytu u nas, ale również możemy zapełnić atrakcjami cały dzień, włącznie z posiłkiem. Koszt pobytu uzależniony jest od wybranej atrakcji oraz czasu. Ceny zaczynają się od 35 zł /os.

Pomoc w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik

Organizacja zajęć dla grup szkolnych wymaga dobrego planowania i zaangażowania nauczyciela lub opiekuna. Oto kilka kroków, które pomogą w rozpoczęciu planowania:

  1. Określenie celu zajęć: Ważne jest, aby mieć jasno określone cele zajęć, które będą prowadzić do zadowolenia dzieci. Cel zajęć powinien być jasno określony, zrozumiały oraz dopasowany do umiejętności i predyspozycji uczniów.
  2. Planowanie aktywności: Napisz do nas maila, a wyślemy Ci aktualną ofertę.
  3. Określenie daty oraz czasu trwania zajęć: Należy określić, ile czasu mogą trwać zajęcia.
  4. Określenie budżetu, jakim dysponuje grupa. Pozwoli nam to dopasować ofertę.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci w przekazaniu podstawowych informacji byśmy mogli dopasować oraz zorganizować zajęcia dla Twojej grupy. Jeśli masz jakieś inne pytania, prosimy o kontakt.

Oferta dla szkół

Wycieczki? Zielone szkoły? Półkolonie?

Sprawdź naszą ofertę atrakcji i przeżyj niesamowitą przygodę.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń lub napisz

FUN-PARK

To tu zaczyna się przygoda na Mazurach!