Paintball / Laser Tag

80
1 osoba / 200 kulek
Zestaw podstawowy 200 kulek – 80,00 zł| Zestaw Terminatora 500 kulek – 130,00 zł| W skład zestawu wchodzi:| marker, butla, maska, kombinezon|| Możliwość dokupienie dodatkowych kulek| Dodatkowe 100 kulek - 30,00 zł| Dodatkowe 500 kulek - 70,00 zł

Paintball od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowanie wśród mężczyzn i nie tylko. Laser Tag, czyli wersja paintballu laserowego to natomiast idealna opcja dla tych, którzy uwielbiają rywalizację, ale obawiają się obrażeń i zabrudzeń zdarzających się podczas klasycznego paintballu. Jest to bezpieczna gra zarówno dla starszych, jak i młodszych, które przeniesie Was w… świat fikcyjny, gdzie strzelanie się laserami jest codziennością.

Paintball – nasza oferta na imprezy firmowe i spotkania ze znajomymi

W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczny paintball oraz  laserowy. W zależności od upodobań, preferencji czy możliwości – można wybrać opcję idealną dla siebie. Paintball to gra zespołowa, która dostarcza niesamowitej dawki adrenaliny oraz wielu emocji. Świetnie sprawdzi się jako atrakcja na imprezach urodzinowych, spotkaniach integracyjnych czy w ramach wieczoru kawalerskiego. Obydwa paintballe odbywają się na zewnątrz, na specjalnie do tego przygotowanym polu. 

Paintball laserowy out door

Szkolenie + gra 45 min koszt 60 zł

Szkolenie + gra 60 min koszt 70 zł 

 

Paintball tradycyjny a Laser Tag – główne różnice

Poza większym bezpieczeństwem gra, jaką jest paintball laserowy, ma również sporo innych zalet, które przyciągają zapalonych graczy popularnych “strzelanek” i nie tylko, m.in.:

realistyczne efekty dźwiękowe oraz świetlne,
dodatki elektroniczne – apteczki, flagi, amunicja,
wysoka precyzja strzałów oraz nieograniczona amunicja,
wysoka celność,
brak ograniczenia wiekowego,
możliwość grania przez cały rok – żadna pogoda tego nie zmieni.

Paintball tradycyjny – prawdziwa bitwa na otwartej przestrzeni

Paintball to gra zespołowa z wieloma scenariuszami. “Pole bitwy”, które dla Państwa przygotowaliśmy, zadowala każdego – nawet najbardziej doświadczonych zawodników. Znajdziecie u nas wiele przeszkód, m.in. beczki, wrak auta czy lekkie zalesienie. To idealna atrakcja na wieczór kawalerski, spotkanie integracyjne czy wyjście ze znajomymi. Przed rozpoczęciem zabawy, nasi uczestnicy otrzymują specjalny kombinezon ochronny, maskę oraz marker paintballowy. Nie mamy ograniczeń czasowych – gra do wyczerpania kulek to coś, co zdecydowanie nas wyróżnia na tle innych miejsc.

Grupy na paintball poniżej 10 osób łączymy z innymi grupami o podobnej ilość uczestników.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach