Pitbike

40
15 minut
Jazda: 15 min - 40 zł| Jazda: 30 min - 80 zł

Mini crossy Pit Bike to idealny pomysł na aktywne spędzenie czasu już od 5. roku życia. Nauka jazdy na tych pojazdach służy nie tylko do przyjemności i zabawy, ale także do nauki, gdyż Pit Bike staje się narzędziem do rywalizacji na poziomie sportowym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wysoką dawką adrenaliny do zapoznania się z naszą ofertą.

Pit Bike – co to jest?

Ten mały, lekki motocykl nie dość, że jest udostępniony już dla dzieci od 5. roku życia, to by go prowadzić, nie potrzebujemy żadnych uprawnień – poruszać można się nim jednak tylko po polach, bezdrożach, torach do tego wyznaczonych itp. Półautomatyczna skrzynia biegów i nisko zawieszone siedzenie to świetne rozpoczęcie przygody z motoryzacją. Obsługa tego małego pojazdu jest bardzo prosta, a osiągane prędkości są bezpieczne także dla najmłodszych.

Mini cross Pit Bike – jazda dla zabawy lub poważnej rywalizacji

W swojej ofercie poza wynajmem Pit Bike oferujemy również możliwość zakupu mini crossa, którego będą Państwo mogli przetestować przed zakupem. Ten model pojazdu przynosi wiele frajdy małym kierowcom i jest uwielbiany nie tylko przez dzieci. Mini crossy nadają się do nauki jazdy przez najmłodszych, ale także do zawodowego ścigania się przez osoby starsze. Wszystko oczywiście zależy od umiejętności oraz modelu, jaki wybierzemy. Wychodząc naprzeciw klientom, oferujemy aż 2 modele Pit Bike’ów, by dobrać ten idealnie dopasowany do siebie lub swojego dziecka. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać optymalny sprzęt.

Wypożyczalnia Pit Bike’ów na Mazurach

Zapewnij swojemu dziecku niesamowite wrażenia i emocje, korzystając z naszej oferty wynajmu mini crossa. Oferujemy również lekcje z profesjonalnym instruktorem, dzięki czemu dziecko będzie bezpieczne i od początku zwracało uwagę na technikę jazdy oraz każdy jej szczegół. Opłacenie takiej lekcji będzie wspaniałym pomysłem jako prezent urodzinowy – zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i tych nieco starszych.

Po więcej szczegółów – zapraszamy do kontaktu, telefonicznie lub mailowo.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach