Quady

250
1 h / 1 quad
Jazdy odbywają się w towarzystwie przewodnika| W cenie zawarte są:| przewodnik, kask, paliwo| instruktaż z obsługi sprzętu || Quadzik na torze dla dzieci| 15 min - 30 zł| 30 min - 60 zł

W naszej bogatej ofercie atrakcji na różnego typu eventy znajdą Państwo wynajem quadów. Pojazdy te cieszą się ogromną popularnością i będą niezapomnianym przeżyciem dla każdego poszukiwacza adrenaliny. Jazda z przewodnikiem zapewnia bezpieczeństwo, a także pozwala na niesamowite doznania i dotarcie do najpiękniejszych miejsc w okolicach Mrągowa. Na quady można wybrać się z całą rodziną, a także ze znajomymi.

Quady – bezpieczeństwo przede wszystkim

Jazda z przewodnikiem nie oznacza nudy czy spokojnej przejażdżki. Nasz przewodnik dobierze trasę do Twoich umiejętności oraz możliwości, dzięki czemu na zawsze zapamiętasz tylko pozytywne wspomnienia z przejażdżki na quadzie. Trasy podstawowe trwają od 1 do 3 godzin i pozwalają na dotarcie do pięknych miejsc widokowych, do których ciężko byłoby dotrzeć samochodem osobowym, a piesza wędrówka zajęłaby bardzo długi czas.

Jazda quadem – co ze sobą zabrać i dla kogo jest przeznaczona

Uważa się, że jazda quadem przeznaczona jest dla entuzjastów oryginalnej rozrywki w każdym wieku. Zakup vouchera na taką przejażdżkę to zatem idealny prezent dla osób szukających adrenaliny i mocnych wrażeń. Jazda quadem jest sprawdzonym sposobem na aktywne spędzenie czasu nie tylko przez mężczyzn, ale i kobiety, które lubią warkot silnika. Jazda quadem jest gwarancją napędzania początku każdego udanego eventu lub imprezy ze znajomymi.

O czym należy pamiętać, decydując się na przejażdżkę quadem? Przede wszystkim o zabraniu ze sobą prawa jazdy kat. B, które jest absolutnym wymogiem. Zaleca się również, by zabrać ze sobą okulary sportowe, zakryte i wygodne obuwie, ubranie dopasowane do warunków atmosferycznych, rękawiczki oraz kominiarkę.

Quady dla dzieci

Z naszej oferty mogą skorzystać również najmłodsi miłośnicy motoryzacji – już od 5 roku życia. Zachęcamy do nauki i jazdy quadami wszystkie dzieci, które kochają aktywną formę spędzania wolnego czasu. U nas będą mogli nauczyć się obsługi pojazdu oraz poznać podstawy bezpiecznej jazdy w terenie czterokołowcem.

Quady – dodatkowe informacje

Wymagane jest prawo jazdy B lub B1, a także drugi dokument potwierdzający tożsamość. Przed wynajęciem pojazdu klient zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem Wypożyczalni oraz podpisaniem umowy wypożyczenia quada. W przypadku kilkugodzinnej wyprawy w quadzie jest paliwo na START (pełny bak do wyjeżdżenia) resztę drogi uzupełnia klient. Pozostałego paliwa po oddaniu Quada nie zwracamy. Informacja o spalaniu, na miejscu.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach