QUIT GAME

Cennik oraz pakiety dostępne po ustaleniu szczegółów - prosimy o kontakt

Nasz Quit Game inspirowany jest popularną serialową grą, którą na pewno większość z Was zna. Różnica jest taka, że u nas nikt nie ginie i nie grozi mu żadne niebezpieczeństwo, a mimo to zapewniamy dużą dawkę adrenaliny, emocji i niezapomnianą rywalizację. To świetny sposób na integrację pracowników firmy, prezent urodzinowy czy wieczór kawalerski lub panieński. Chcesz poczuć się jak główni bohaterowie serialu i mieć możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami? Nasz Quit Game Ci to umożliwia.

Quit Game – gra, która Cię zaskoczy

Choć nie ujawniamy z wyprzedzeniem wszystkich szczegółów gry, by zapewnić zastrzyk adrenaliny, zaskoczenie i brak możliwości przygotowania się – możemy zdradzić, że niektóre z wyzwań będziecie znać. Przed każdym rozpoczęciem rundy przedstawimy zawodnikom zasady, a strażnicy będą kontrolować prawidłowe wykonywanie zadań. W końcu w dzieciństwie każdy z nas spędzał czas na zewnątrz, biorąc udział w różnych grach polegających na rywalizacji. Nie da się ukryć, że rozrywka przyciąga nie tylko tych kochających adrenalinę, ale także fanów popularnego serialu, którym zostaliśmy zainspirowani.

Quit Game – dla kogo jest ta zabawa?

Czas gry to od 1 do 2,5 godziny, w zależności od liczebności grupy i choć jest to nowość w naszej ofercie – cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ten rodzaj rywalizacji świetnie sprawdza się podczas spotkań integracyjnych pracowników firmy, eventów, wieczorów kawalerskich czy panieńskich, urodzin, ale także zwyczajnych spotkań ze znajomymi. Gra jest całkowicie bezpieczna, dlatego mogą w niej uczestniczyć zarówno starsi, jak i młodsi.

Jeśli lubicie zastrzyk adrenaliny, to Quit Game jest właśnie dla Was. Czekające wyzwania oraz trudne zadanie z całą pewnością przypadną do gustu osobom, które lubią i potrafią działać pod presją czasu, a także wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, sprytem oraz kreatywnością. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą wygodnego obuwia i dobrego humoru, by móc maksymalnie cieszyć się z przygotowanej przez nas gry.

 

Obszar naszego działania: Mazury, Olsztyn, Mrągowo, Giżycko, Węgorzewo oraz Kętrzyn.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach