Bubble Football

800
grupa / 1 h
zestaw 2 kolorów pompowanych kul| piłka do gry| wynajem boiska|

Bubble Football to gra w piłkę nożną w zupełnie innym wydaniu. Gracz wyposażony jest w dużą, dmuchaną kulę, która nazywana jest Bumper Ball. Oprócz strzelania goli, zawodnicy zderzają się ze sobą, co powoduje prześmieszne sytuacje oraz ogrom frajdy. Podkreślmy, że dzięki dmuchanym kulom, gra jest całkowicie bezpieczna i nie stwarza większego zagrożenia odniesienia kontuzji. Dzięki temu uczestniczyć w niej mogą zarówno starsi, jak i młodsi.

Bubble Football – dla kogo jest ta gra?

Piłka nożna to sport narodowy w Polsce. W naszym kraju nie brakuje sympatyków tradycyjnego footballu, ale coraz większą popularność zdobywają również alternatywne odmiany. Jedną z nich Bubble Football, który zadebiutował w 2011 r. w Norwegii i błyskawicznie zdobył popularność w całej Europie.

Bubble Football to emocjonująca i bezpieczna forma rozgrywki. Znakomicie sprawdzi się jako atrakcja wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, spotkania integracyjnego dla pracowników, imprezy urodzinowej czy podczas festynów. Optymalnym rozwiązaniem jest gra 5 na 5. Przy 10 kulach boisko powinno mieć wymiary co najmniej 10 x 15 metrów. Należy do nich jednak doliczyć jeszcze bezpieczną strefę – ok. 4-metrowe marginesy od wszelkich obiektów i przedmiotów znajdujących się w pobliżu. Grać można praktycznie wszędzie – na halach, orlikach, boiskach trawiastych czy… nawet na śniegu. Jedyne co nas ogranicza, to nasza wyobraźnia.

Bubble Football – połączenie piłki nożnej z…

Forma rozgrywki nie polega tylko na klasycznym meczu piłki nożnej, lecz również na obijaniu się wzajemnie dzięki dmuchanym kulom założonym na sobie. Jest to fantastyczna zabawa dla osób, które chętnie spędzają czas wolny w sposób aktywny i zabawny, a jednocześnie lubią strzelać gole. Bubble Football to świetne rozpoczęcie dnia, w którym planowana jest późniejsza impreza – stłuczki, wywroty i inne śmieszne sytuacje to gwarancja licznych tematów do rozmowy i wspominania podczas wieczornych pogawędek. Uczestniczenie w takiej wersji footballu nie tylko sprawdzi naszą koordynację i kondycję, ale również umiejętność współpracy, gdyż jest ona konieczna, by pokonać drużynę przeciwną i wygrać mecz.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach