Zaplanuj wizytę w Parku Rozrywki

Przygotowanie do przygody na Mazurach

Aby dobrze przygotować się do wizyty na Mazurach, warto zrobić kilka rzeczy. Przede wszystkim sprawdź prognozę pogody, ponieważ nasze atrakcje odbywają się większości na zewnątrz. Warto zabrać ze sobą sportowe obuwie i wygodny strój.

U

Wybierz atrakcję dla siebie

Wybierając atrakcje, warto mieć na uwadze, to co nas interesuje.
Do wyboru mamy szeroki wybór:

  • sporty motorowe takie jak: karting czyli gokarty, quady czy pitbike,
  • gry zespołowe: paintball, laser tag, archery,
  • indywidualne wycieczki: wyprawy quadowe, auta 4×4, off-road
  • aktywne plenerowe zabawy: gry terenowe, quit game
  • intelektualne jak escape room.

Atrakcja dla każdego, w każdym wieku.

Skontaktuj się z nami aby umówić termin

Jeśli jesteś klientem indywidualnym zapraszamy w godzinach naszej pracy. Grupy zorganizowane zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wizyty.

[email protected]

Przygotuj się na przygodę

Przed przybyciem warto upewnić się w jakich godzinach obiekt jest otwarty. Poza sezonem często pracujemy w weekendy o ile pogoda nam na to pozwala. W długie weekendy przez sezonem letnim pracujemy od 11:00 do 18:00, w sezonie letnim od 10:00 do 19:00 lub do ostatniego klienta.

Przed przybyciem zapoznajcie się regulaminem atrakcji, dzięki temu zobaczycie jak korzystać z poszczególnych atrakcji w sposób bezpieczny.

Przygotujcie odpowiedni strój oraz zabierzcie ze sobą niezbędne dokumenty.

Do dzieła !

Gdy już mamy wszystko ustalone, czekamy na Was o wyznaczonym czasie, by przeżyć wspólnie niesamowite chwile.

Jak przygotować się na gokarty

Ubiór na gokarta to istotny element bezpiecznej jazdy. Potrzebować będziecie wygodnego stroju, niekrępującego ruchy oraz nie posiadającego żadnych wystających elementów, który mógłby się zaczepić lub wkręcić w część gokarta. Wszelkie apaszki, szaliki są zabronione, a długie włosy powinny być związane i schowane pod kask.

Buty powinny być pełne, najlepiej typu sportowego. Nie dopuszczamy do jazdy osób, które mają obuwie typu klapki, sandały z paskami czy buty na obcasie.

Obowiązkowym elementem jest kask ochronny, który od nas otrzymujecie na czas przejazdu. W celach higienicznych wymagane jest posiadanie kominiarki pod kask, którą można zakupić u nas lub użyć własnej.

Jak przygotować się na pit bike

Jazda na pit bike wymaga szczególnej uwagi na strój. Najważniejsze jest założenie wygodnego stroju, zabezpieczenie łokci, kolan, kręgosłupa oraz dłoni. Przed przyjazdem należy zaopatrzyć się w wyżej wymienione elementy ochronne ciała, długie spodnie oraz bluzę z długim rękawem nawet jeśli temperatury na zewnątrz są wysokie.

Przy wynajmie pitbike otrzymujecie w cenie kask ochronny wraz z kominiarką. Za dodatkową opłatą możecie wynająć u nas buzzer, nakolanniki czy nałokietniki.

Jak przygotować się na wyprawę quadami

Aby przygotować się odpowiednio do wyprawy, należy przede wszystkim sprawdzić warunki pogodowe, jakie będą w tym czasie i odpowiednio się do nich przygotować.

Zabrać odpowiednie ubranie, rękawiczki, buty kryte, „pełne” najlepiej do kostki, odzież chroniącą przed słońcem czy deszczem. W dni słoneczne warto zabrać ze sobą okulary przeciwsłoneczne oraz wodę do picia. Zabrać również prawo jazdy oraz telefon komórkowy. Przed rozpoczęciem jazdy opróżnij kieszenie ze wszystkiego, zwłaszcza z rzeczy wartościowych.

Wszystkie dodatkowe rzeczy należy zapakować w plecak.

Od nas otrzymujecie kask wraz z kominiarką.

Przed wyjazdem podpisujecie umowę najmu pojazdu. Osoby kierujące muszą posiadać prawo jazdy kat. B., pojazdy są dwuosobowe. Wyjazd tylko z przewodnikiem.

Jak przygotować się na paintball

Najlepszym strojem na paintball jest strój sportowy, wygodny, niekrępujący ruchów. Obuwie sportowe lub wygodne za kostkę usztywniające staw. Dodatkowo warto zabrać coś pod szyję oraz rękawiczki a w zimne dni cienką czapkę pod maskę.

Każdy uczestnik otrzymuje od nas strój ochronny, który chroni przed zabrudzeniami.

Plamy po kulkach paintballowych czyszczą się bez problemu, za pomocą tradycyjnych środków do prania. Przez cały czas trwania zabawy, jesteście pod opieką instruktora.

Jeśli nie masz ukończone 18 lat, na grę potrzebujesz pisemnej zgody rodzica bądź opiekuna.

Dodatkowe informacje

W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo przygotowaliśmy dokumenty oraz regulaminy, które obowiązują w Fun Parku.

 

Zapoznaj się z regulaminem