Event | Integracja

Ceny oraz szczegóły ofert imprez integracyjnych ustalamy indywidualnie

Niezapomniane imprezy integracyjne oraz eventy firmowe dopasowane do budżetu oraz możliwości – właśnie u nas! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu dopracowane w każdym szczególe pakiety atrakcji na Mazurach. Sprawdźcie naszą ofertę i zorganizujmy wspólnie niezwykłe wydarzenie.

Impreza integracyjna na Mazurach

Zachęcamy do zorganizowania imprezy firmowej czy integracji właśnie na Mazurach w otoczeniu jezior oraz lasów. Giżycko, Mikołajki, Szczytno, Olsztyn czy Kętrzyn – to idealne miejscowości, w których znajdą Państwo różnorodną ofertę noclegową oraz gastronomiczną i spędzą miło czas. Oferujemy moc atrakcji, które umilą pobyt nawet tym najbardziej wymagającym.

Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, szukasz idealnego miejsca na imprezę firmową, a znasz tylko budżet oraz ilość osób, która weźmie udział w tym wydarzeniu – świetnie trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a dopasujemy atrakcje oraz miejsce specjalnie dla Was. Ten rodzaj imprezy powinien występować w każdej firmie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że niejednokrotnie organizacja przerasta samych zainteresowanych, dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw i oferujemy kompleksową obsługę imprezy integracyjnej.

Atrakcje na eventach

To, co cieszy się ogromną popularnością w przypadku imprez i eventów firmowych, to atrakcje, które zapewniamy. U nas będziecie mogli pojeździć gokartami, zagrać w paintball klasyczny lub laserowy, spróbować swoich sił w off-roadzie, strzelaniu z łuku czy wiatrówki, a także rozwiązać zagadki w escape roomie. Oferujemy również atrakcje dla miłośników sportów wodnych oraz regaty na jeziorze. Jesteśmy przekonani, że zapewnimy Państwu wspaniały czas, dzięki któremu integracja pracowników będzie na wysokim poziomie.

Informacje dotyczące ceny imprez integracyjnych na Mazurach

Ceny oraz szczegóły ofert imprez integracyjnych ustalamy indywidualnie, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Do wszystkich atrakcji istnieje możliwość dołączenia posiłku: grochówka wojskowa, grill, ognisko, dania obiadowe czy przekąsek. Możemy zrobić wspaniałą imprezę integracyjną w każdym miejscu w kraju, głównym terenem działania są Mazury. Realizujemy zlecenia na terenie ośrodków, hoteli, pensjonatów lub u nas w Mrągowie i Giżycku, gdzie mamy własne sprawdzone tereny.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach