Urodziny

Cennik oraz pakiety dostępne po ustaleniu szczegółów - prosimy o kontakt

Szukasz miejsca na urodziny dla swojej pociechy? Świetnie trafiłeś. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kilka opcji do wyboru, dopasowanych do wieku oraz zainteresowań dziecka. Przy organizacji urodzin ważne jest nie tylko miejsce, lecz również atrakcje. W naszej ofercie posiadamy liczne atrakcje, które z całą pewnością zachwycą nie tylko nasze dzieci, lecz również dorosłych.

Urodziny to wyjątkowy dzień

Nie da się ukryć, że imprezy urodzinowe wśród rówieśników stają się coraz bardziej popularne. W tym dniu ważne jest zadbanie o moc wrażeń, ale także dopasowanie atrakcji do zainteresowań solenizanta i jego gości. W trakcie przyjęcia obecni będą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, dlatego bezpieczeństwo Waszych dzieci będzie na najwyższym poziomie.

Atrakcje dla dzieci

Organizacja urodzin dla dzieci na Mazurach to wspaniałe przeżycie nie tylko dla dzieci, ale i dla ich rodziców, którzy spełnią marzenie swojego dziecka o niezwykłych i niezapomnianych urodzinach w gronie przyjaciół. Przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji zachwycających nawet najbardziej wymagające dziecko. Dopasuj je do zainteresowań swojej pociechy, a udana impreza będzie gwarantowana. W naszej ofercie znajdą Państwo takie zabawy, jak:

  • aktiv pakiet plener (czas trwania 2h),
  • zorbing, strzelnica paintballowa (czas trwania 2h),
  • Pit bike lub quadzik (czas trwania 1,5h),
  • paintball laserowy (czas trwania 1,5h),
  • Escape Room – dwa pokoje (czas trwania 2,5h),
  • przejażdżki quadem z instruktorem (czas trwania 2,5h),
  • Bubble Football lub Archery (czas trwania 2h),
  • gokarty 5 min x 2 (czas trwania 2,5h),
  • paintball tradycyjny 100 kulek/os (czas trwania 2,5h).

Pakiety, które prezentujemy, ze względów bezpieczeństwa przeznaczone są dla dzieci już od 6 roku życia.

Do każdej z powyższych atrakcji zapewniamy instruktorów, którzy będą dbać o bezpieczne korzystanie z narzędzi oraz atrakcji. Ponadto posiadamy miejsce piknikowe dla całej rodziny i gości. Dodatkowe udogodnienia, które oferujemy to miejsce na ognisko, parking i przede wszystkim atrakcyjna lokalizacja.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach