Escape room

Cena: 120 zł
pokój
Czas gry 60 min| Ekipa 2-5 osób| Cel wydostanie się i rozwiązanie zagadek

Escape room to znana i ceniona rozgrywka dla znajomych oraz całych rodzin. Zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek, które doprowadzą Was finalnie do wyjścia. Czas gry jest ograniczony, dlatego dodatkowym „smaczkiem” jest presja czasu. By osiągnąć cel, musicie stworzyć zgrany zespół i pobudzić swoje szare komórki. Escape room z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom logicznego myślenia.

Escape room – dla kogo jest ta rozrywka?

Rozwiązywanie zagadek to świetna rozrywka dla całych rodzin z dziećmi, par, grupek przyjaciół czy znajomych z pracy. Umiejętność współpracowania jest tutaj bardzo ważna, dlatego istotne jest, by zespół składał się z graczy, którzy dobrze się rozumieją i wzajemnie uzupełniają. Escape room to także ciekawa forma rozpoczęcia wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, wszak tajemnicze zagadki i niewyjaśnione momenty będą świetnie nadawać się do wieczornych pogawędek. W zabawie mogą uczestniczyć niemalże wszyscy. Jedynie osoby będące poniżej 14-ego roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej.

Escape room – emocje, adrenalina i bezpieczeństwo

Nasz Escape room znajduje się w samym sercu Mazur. Do dyspozycji klientów, mamy dwa pokoje, w których znajdują się zupełnie inne klimaty oraz scenariusze. W jednej grze może uczestniczyć optymalnie od dwóch do pięciu uczestników. Nasze pokoje są całkowicie bezpiecznie, a gracz w każdej chwili może poprosić o przerwanie gry i wydostanie się z niego. W każdym pokoju znajduje się klucz służący do awaryjnego wyjścia. Ponadto, każdy zespół posiada krótkofalówkę, przez którą kontaktuje się z obsługą danego pokoju.

Escape room przeznaczony jest dla wszystkich sympatyków dreszczyku emocji i rozwiązywania zagadek. Lubisz wcielać się w rolę detektywa? W takim razie jest to gra właśnie dla Ciebie. Escape room wymaga ponadprzeciętnego skupienia, umiejętności łączenia faktów, orientacji oraz sprytu. Proponowana przez nas rozrywka umożliwia wspólne spędzenie czasu, a także pogłębienie i zacieśnienie relacji ze swoją ulubioną paczką przyjaciół.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach