O nas

Park rozrywki na Mazurach

Nasza przygoda zaczęła się od kupienia quada na użytek własny. Tym małym pojazdem, bo 110 ccm jeździliśmy wszyscy, bawiąc się i jednocześnie ucząc. Po krótkim czasie postanowiliśmy spróbować kupić większego by jeździć we dwójkę i przyszedł czas by zarazić tą pasją innych.

W 2011 roku otworzyliśmy w „domu” wypożyczalnie quadów. I tak się zaczęło… W 2016 roku otworzyliśmy dodatkowo tor kartingowy i przenieśliśmy się do nowego miejsca. Przez kolejne lata nasza działalność powiększała się o kolejne atrakcje. Nie było łatwo, ale nigdy się nie poddawaliśmy. Tor kartingowy przenosiliśmy i budowaliśmy 3 razy, pole paintballowe kilkakrotnie.

W 2020 roku przenieśliśmy się w nowe miejsce, do Miasteczka Mrongoville w Mrągowie tworząc Park Rozrywki, w którym można spędzić wolny czas

Zadowolonych klientów

Różnych atrakcji

Opinii Google

Lat doświadczenia

Zespół Fun-Park.pl

Zespół Fun-Park tworzą ludzie gotowi na wszystko zawsze i wszędzie 🙂

Naszą głównym celem jest odpowiadanie na zapotrzebowanie klientów z każdej grupy wiekowej. Oprócz obsługi klienta indywidualnego organizujemy eventy, niezapomniane wieczory kawalerskie, wyprawy quadowe, zapewniamy atrakcje grupom szkolnym, obsługujemy grupy klasowe, a w czasie wakacji prowadzimy szkółkę pit bike oraz półkolonie dla dzieci.

Organizujemy wydarzenia o charakterze motoryzacyjnym, a nasze działania niejednokrotnie były transmitowane przez media (TVP Olsztyn, TVN, radio).

Nasze powiedzenie to:Uwaga, ta forma wypoczynku mocno wciąga!Nas wciągnęła całkowicie. Liczymy, że z Wami nie będzie inaczej.

Zobacz naszą ofertę!

Dorota i Tomek oraz Zespół Fun Park

A co na to nasi klienci

Zobacz co o nas sądzą nasi zadowoleni klienci. Organizujemy niezapomniane imprezy integracyjne dla firm, oferując szeroką gamę atrakcji, takich jak quady, gokarty i półkolonie. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że nasze wydarzenia są zawsze udane i zapadają w pamięci uczestników.
Sprawdź, co o nas myślą inni i dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać.

{

Bardzo fajna wycieczka ,piękne widoki ,sprawne dobrze prowadzące się maszyny oraz miła obsługa 😁
Zdecydowanie polecam 👍

anna paluszik
opinie Google
{

Polecam z całego ❤️ Przemiła obsługa 🤗 Profesjonalnie doradzono nam jaki Quad wybrać dla Syna. Młody zadowolony, pojazd pierwsza klasa 🏍️👍💪 Wszystko przebiegło zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Na pewno jeszcze wrócimy 😁

Natalia Stanisławska
Natalia Stanisławska
opinie Facebook.com
{

Quit Game cudowne. Wszyscy się świetnie bawili. Przepraszamy za brak zorganizowania, ale obsługa potrafiła utrzymać porządek. Proponuję zaopatrzyć się w dresy, bo jeśli wszyscy są zaangażowani to można się pobrudzić 😁

Daniel Orzoł
opinie Google
{

Wspaniałe przeżycie! Instruktor I przewodnik zna się na tym co robi! Widoki i chwile niezapomniane! Na pewno jeszcze skorzystamy 😊

Ania Lis - Lokalny przewodnik
Ania Lis
opinie Google