Off-Road

Cennik oraz pakiety dostępne po ustaleniu szczegółów - prosimy o kontakt

Wysoka dawka adrenaliny oraz dostarczenie wielu emocji to nie wszystko, co oferuje rajd 4×4. Off-Road zapewni rozrywkę każdemu spragnionemu przygody i zabawy. Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje jazdę z doświadczonym instruktorem w pięknych terenach na Mazurach. Wiemy, jak sprawić by nawet najbardziej wymagający kierowca dobrze się u nas bawił, więc jeśli szukacie miejsca, gdzie można poczuć adrenalinę – zapraszamy do kontaktu.

Off-Road na Mazurach

Przejażdżki Off-Road organizujemy od wielu lat, stąd nasze doświadczenie i wiedza w tym temacie. Proponujemy tę formę aktywności nie tylko osobom prywatnym, ale także firmom, by w ten sposób urozmaicić spotkania integracyjne oraz podobne wydarzenia. Nasze dobrze wyposażone samochody 4×4 już na Was czekają. Off-Road to świetna zabawa zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy są fanami motoryzacji, “błotnistych” rozrywek oraz wymagających i trudnych wyzwań.

Bliskość natury, adrenalina, rywalizacja, a także praca zespołowa – to właśnie Off-Road na Mazurach. Idealne miejsce dla poszukiwacza przygody i emocji. Jazda samochodem 4×4 poza ogromną radością zapewni również silne zmęczenie, dlatego będzie to świetna atrakcja także na wieczór kawalerski czy imprezę urodzinową.

Dlaczego warto zdecydować się na Off-Road na Mazurach?

Off-Road jako atrakcja terenowa posiada szereg zalet. Do najważniejszych zaliczamy:

  • dostarczenie adrenaliny poprzez jazdę samochodem, który radzi sobie w najtrudniejszych warunkach,
  • jazda z doświadczonym i wykwalifikowanym instruktorem,
  • profesjonalne samochody 4×4 – wyposażone w wyciągarki, liny kinetyczne oraz pozostały osprzęt niezbędny do bezpiecznej zabawy w terenie,
  • możliwość wyboru rodzaju off-road – przeprawowy, turystyczny lub wersja z atrakcjami,
  • możliwość rywalizowania ze znajomymi,
  • indywidualnie dopasowane trasy, scenariuszy oraz czasu do możliwości i umiejętności.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich spragnionych adrenaliny, mocnych wrażeń i chętnych na przygodę w pięknych mazurskich okolicznościach przyrody.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach