Zielone szkoły i kolonie

Cennik oraz pakiety dostępne po ustaleniu szczegółów - prosimy o kontakt

Mazury to niesamowite miejsce, w którym można znaleźć wiele atrakcji dla dzieci. Świetnym sposobem na skorzystanie z możliwości, które oferują te okolice Polski, jest skorzystanie z naszej bogatej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami atrakcji, które zapewnią Państwa dzieciom wspaniałe wakacje. Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji zielonej szkoły, kolonii i półkolonii, dlatego mamy wielkie doświadczenie w opiece nad większymi grupami dzieci.

Zielone szkoły i kolonie na Mazurach

Nie da się ukryć, że w ogromnej mierze wakacyjny czas spędzony ze świetnymi ludźmi, to połowa sukcesu. Nasza doświadczona w pracy z najmłodszymi kadra, zadba o to, by Państwa dzieci pokochały aktywnie spędzone wakacje. Oferujemy organizację zielonej szkoły, kolonii i półkolonii, a także profesjonalną obsługę na miejscu, która zadba o bezpieczeństwo Państwa dzieci i właściwe spożytkowanie czasu.

Atrakcje dla kolonii i zielonych szkół

Piękne tereny, jeziora oraz wiele sportowych atrakcji to tylko kilka czynników zachęcających rodziców do skorzystania z naszej oferty. Z nami na Mazurach żadne dziecko nie będzie się nudzić. Wykorzystujemy nie tylko aspekty przyrodnicze, jeżdżąc na hulajnogach i rowerach, biegając po piasku czy chlapiąc się wodą, ale także m.in. jeździmy na gokartach, quadach i trenujemy piłkę nożną w formie bubble football. To właśnie tego typu aktywności sprawiają, że dzieci z uśmiechem na twarzach wspominają swoje wakacje.

Wakacje na Mazurach dla dzieci

To, co nas wyróżnia to fakt, że organizujemy nie tylko półkolonie czy zielone szkoły, ale także jednodniowe wycieczki – mamy w tym ogromne doświadczenie. Oferujemy Państwu gotowe plany spędzenia czasu przez dzieci, ale także jesteśmy otwarci na nowe propozycje rodziców. Dzieciaki u nas otrzymają wszystko, czego potrzebują, ale przede wszystkim spędzą bezpiecznie i przyjemnie wakacyjny czas.

Zapraszamy do współpracy nie tylko osoby prywatne, ale również szkoły, przedszkola, biura podróży, organizatorów kolonii i zielonej szkoły czy obozów.

Wszystkie informacje jak się przygotować do atrakcji oraz umowy i regulaminy
znajdziesz na podstronie

Zaplanuj wizytę

Quady, Paintball, a może OFF-Road?

Inne nasze atrakcje na Mazurach